MUGLA DALAMAN SARIGERME SATILIK TERMAL OTEL ARSASI, SATILIK TURİZM ARSASI

Referans # ES-004

Açıklama

DALAMAN Sarıgerme de 10 000 m2 arazi içinde termal tesise uygun değerlerde sıcak su mevcut olup  , arazide yol ,içme suyu , artezyen suyu , elektrik ve telefon alt yapıları hazır vaziyettedir. Arazinin 4 tarafı yol olup arka kısmı çam ormanlarıyla , ön kısmıysa nehir ve de deniz manzaralıdır.İçerisinde büyük zeytin ağaçları  ve kayalarıyla doğal görünümünü koruma imkanına sahiptir.

Termal suyun özellikleri ve değerleri Ankara Başkent Üniversitesi fizik tedavi ve rehabilitasyon kürsüsünce de incelenip onaylanan rapor mevcuttur.

ARAZİNİN İMAR DURUMU : Arazi % 25 + 25 iki kat , kot farkı uygulanması mümkün olup herhangi bir sorunu bulunmamaktadır.Gerekli bütün çalışmaları ve yazışmaları yapılmış ve izinleri alınmıştır.

ARAZİNİN KONUMU : Denize mesafesi 2000m. Olup ,Dalaman nehrine 40 m. MesafededirDalaman havaalanına 10 km..Hilton oteline 1000  m ayrıca edrafında tatilköyleri ,5 yıldızlı oteller bulunmaktadır.

BÖLGENİN ÖZELLİKLERİ : Sarıgerme Bölgesi turizme elverişli olup ,yeni gelişmekte olan bir bölgedir.Birçok sayıda mevcut turizm projeleri devam etmektedir.11 km uzunluğunda mavi bayraklı plajları , bozulmamış doğal yapısı ,ve stratejik konumuyla son zamanlarda çok sayıda yatırımcı ve tatil amaçlı insanların dikkatini çekmektedir.Bölgede bulunan Dalaman orman çiftkiği ve koruma alanları sayesinde bölge temiz ve doğal kalmaktadır.Bölgede bulunan Dalaman çayı su sporlarına uygundur.Bölge ılıman Akdeniz iklimine sahip olup yaz ayları ortalama 34 derece , kış aylarında ise 12 derece sıcaklıga sahip ,hafif meltem esintisi sayesinde de nem oranı düşüktür..

NETİCE : Arazi denize 2 km uzaklıkta olup ,  Dalaman nehrinin yanında,ve diğer otellerin de nehirden Boatlar ile shuttle servis yapıyor olması nedeni ile, Burada Butik bir lux Hotel ile Termal su nedeniyle Sağlık rehabilitasyon ve tatil merkezi olmaya  uygundur …

Arazinin her şeyi hazır hemen inşaata geçilecek durumdadır. 

Özellikler

  • Denize yakın

İç Alan Özellikleri

İLAN ÖZELLİKLERİ

Mülk NO # ES-004
Konum Muğla, Dalaman
Durum Satılık
Tipi Otel Arsaları
Alan 10000 m2

Mesafeler

Kumsal 2 km.
Şehir Merkezi 2 km.
Havalimanı 10 km.
Alışveriş
Kayak Merkezi

FİYAT

2.000.000 USD
10000 m2

MESAJ GÖNDERİN

ESMA COMPANY BID tarafından Uluslararası Firmalar arasında Altın Kalite ödülüne layık görülmüştür.